chawdron ایران پلاسکو بازنشستگی اخبار اجتماعی

chawdron: ایران پلاسکو بازنشستگی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه 2 پسر نوجوان به اتهام آزار دختر دبیرستانی

دو پسرنوجوان که متهم هستند دختری را ربوده و وی را در یک ساختمان نیمه‌ کاره در اسلامشهر آزار داده‌اند، در حالی پای میز محاکمه ایستادند که جرمشان را انکار کردند.

محاکمه 2 پسر نوجوان به اتهام آزار دختر دبیرستانی

عبارات مهم : ماشین

دو پسرنوجوان که متهم هستند دختری را ربوده و وی را در یک ساختمان نیمه کاره در اسلامشهر آزار داده اند، در حالی پای میز محاکمه ایستادند که جرمشان را انکار کردند. همدست این دو متهم با گذشت دو سال از این ماجرا همچنان فراری است.

به گزارش جام جم، اوایل آذر 94 دختر 18ساله ای به کلانتری اسلامشهر رفت و از سه پسر که وی را با ماشین از برابر مدرسه ربوده و در یک ساختمان نیمه کاره آزار داده بودند، شکایت کرد.

دختر جوان گفت: مدتی پیش از طریق اینترنت با پسری به نام میلاد آشنا شدم . او هر روز با من تماس می گرفت و با هم صحبت می کردیم . آخرین بار از من خواست به دیدنش بروم . میلاد همراه دو دوستش با ماشین برابر مدرسه ام آمدند. پسران جوان از من درخواست کردند تا جهت تفریح در خیابان ها دور بزنیم . من هم قبول کردم. ولی یکباره مرا به ساختمانی نیمه ساز بردند و بدون توجه به التماس هایم، مرا مورد آزار قرار دادند.

محاکمه 2 پسر نوجوان به اتهام آزار دختر دبیرستانی

به دنبال شکایت دختر جوان، پلیس به ردیابی پسران آزارگر پرداخت و دو نفر از آنها را بازداشت کرد، ولی ردی از میلاد به دست نیامد.

در حالی که پرونده جهت پیگیری به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شده است بود، دختر جوان از دو متهم پرونده اعلام گذشت کرد و آنها در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی کی خواه و با حضور یک مستشار پشت درهای بسته و غیر علنی محاکمه شدند.

دو پسرنوجوان که متهم هستند دختری را ربوده و وی را در یک ساختمان نیمه‌ کاره در اسلامشهر آزار داده‌اند، در حالی پای میز محاکمه ایستادند که جرمشان را انکار کردند.

در این جلسه یکی از متهمان که در وقت وقوع جرم 17 سال داشت و حالا با وثیقه آزاد هست، گفت: پدرم نمایشگاه ماشین دارد. به همین خاطر ماشین های مدل اوج را سوار می شوم و گاهی اوقات دنبال دوستانم می روم تا با هم به تفریح برویم. آن روز میلاد تماس گرفت و از من خواست با یک ماشین مدل اوج دنبال او بروم. من دنبال او رفتم و میلاد همراه دختر جوان و دوست دیگرش به نام امیر، سوار ماشین شدند. بعد از چند دقیقه میلاد از من خواست آنها را برابر یک ساختمان پیاده کنم. من آنها را برابر ساختمان نیمه ساز پیاده کردم و به نمایشگاه پدرم برگشتم، ولی چند روز بعد به اتهام آزار دختر جوان بازداشت شدم.

این متهم ادامه داد: باور کنید من دختر جوان را آزار ندادم، ولی هنگامی که بازداشت شدم به خاطر استرس و وحشت زیادی که داشتم از پدرم خواستم تا هر طور شده است رضایت دختر جوان را جلب کند. پدرم هم با پرداخت پول، رضایت او را جلب کرد. ولی باور کنید من بی گناهم. سپس امیر 18ساله به دفاع پرداخت و منکر آزار دختر جوان شد.

وی گفت: من دختر جوان را نمی شناختم. او دوست میلاد بود و همراه او به ساختمان نیمه ساز رفت. میلاد حالا فراری است و ما را گرفتار کرده هست. من هم از وحشت آبرویم به دختر جوان پول میلیونی پرداختم تا رضایت او را جلب کنم.من هیچ نشانی از میلاد ندارم. میلاد از ما بزرگ تر بود و به همین خاطر هم از ما سوء استفاده کرد . حالا ما گرفتار شدیم و او فرار کرده است.

محاکمه 2 پسر نوجوان به اتهام آزار دختر دبیرستانی

در آخر جلسه، هیات قضایی وارد شور شد تا با توجه به رضایت شاکی پرونده جهت دو متهم رای صادر کند. پرونده میلاد نیز به پلیس آگاهی فرستاده شد تا شاید ردی از وی به دست بیاید.

واژه های کلیدی: ماشین | پرونده | بازداشت | ساختمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs